Bli med på Gardermokonferansen 2026

- Påmeldingsfristen nærmer seg - 

Det skjer noe når hele næringslivet møtes.


12. november fylles Gardermokonferansen med folk, ideer og samtaler som kan bli starten på noe nytt.

Med De nye spillereglene som tema snakker vi om tillit, teknologi og et næringsliv i endring. Bli med når Gardermoregionen samles, og finn ut hva som blir ditt neste trekk.

Sikre deg plass i dag! Påmeldingsfristen nærmer seg

Påmeldingsfrist 3. november

Bli med når næringslivet i Gardermoregionen samles for TV-aksjonen 2025

Tirsdag 14. oktober inviteres næringslivet i Gardermoregionen til å delta på ringedugnad i forbindelse med årets TV-aksjon, som går til Atlas-alliansen.
Sammen med Eidsvoll kommune, Ullensaker kommune og Advokatfirmaet Halvorsen & Co inviterer Innovasjon Gardermoen næringslivet i regionen til å delta på ringedugnad for årets TV-aksjon tirsdag 14. oktober.

Årets aksjon går til Atlas-alliansen, og skal bidra til å åpne dører for funksjonshemmede som lever i krig og fattigdom. Midlene skal blant annet brukes til skolegang, helsetjenester, nødhjelp og hjelpemidler som rullestoler, proteser og lærebøker i punktskrift.

Ringedugnaden arrangeres på Eidsvoll Rådhus kl. 14–16, og gir deltakerne mulighet til å engasjere sitt nettverk og ringe rundt til lokale bedrifter for å støtte opp om saken. Målet er å bidra til et bedre liv for 200 000 mennesker med funksjonsnedsettelser og deres familier i Palestina, Ukraina, Etiopia, Nepal, Tanzania, Uganda og Zambia.

Innovasjon Gardermoen oppfordrer medlemsbedrifter til å delta og vise at næringslivet på Øvre Romerike står samlet bak årets viktige TV-aksjon.

Dato: 14. oktober
Tid: Kl. 14.00–16.00
Sted: Eidsvoll Rådhus

Har du lyst til å være med på ringedugnaden? Ta kontakt med Trude Boleng på trude.boleng@tvaksjonen.no. Påmeldingsfrist er 9. oktober